Bækkelagets SK - Orientering

Bækkelagets SK - Orientering

Klubbmesterskap ved Skullerud på lørdag 10/10 - Info og Startlister

Postet av Bækkelagets SK - Orientering den 8. Okt 2015




Det er meget gledelig å se så mange påmeldte til klubbmesterskapet på lørdag. Med det sagt så er det fortsatt plass for fler dersom noen ikke rukket å melde seg på. Det er egentlig bare å møte opp på lørdag men gi gjerne beskjed til Johan (johan.brunberg@gmail.com) på forhånd

Parkering på store P-plassen ved Skullerud

Løyper
- A ca 4,5km omvendt jaktstart
- B ca 2,5 km
- C ca 2,5 km
- N ca 2 km

Husk EKT-brikke

Start
Start for samtlige klasser er rett ovenfor bakken langs lyseløpen nord-øst for Skullerud, ca 10min gange fra parkeringen (se bilden ovenfor som hører til saken).

- A-løypa starter med omvendt jaktstart der Truls som vanlig beregnet starttidene utifra prestasjoner tidligere i år - startlisten finner dere i bunn i denne saken, løpere markert med fet skrift er meldt på gjennom eventor. Dersom noen mangler i listen er det bare å si ifra til Johan

- B, C og Nybegynnerløypa har fri starttid mellom 11:15-11:45


Mål

Vil være rett ved start (ikke på sletta nede ved Skullerudstua). Målgang for jaktstarten er beregnet til 12:30. Håper på mange jevne fighter i skogen

Overtrekk

Det er meldt relativt kjølig så ta gjerne med overtrekk som dere kan ta på rett etter målgang

Omkledning
Garderobene med dusj inne i Skullerudstua

Lunsj
Skullerudstua lager lunsj til oss som vil bli servert kl 13

Premieutdeling
Vil finne sted i samband med lunsjen etter løpet - Alle rekrutter får deltakerpremier og vi har ytterligere premiering utover det

Startliste

Starttid

Navn

Forventet tid

Løype

12:00:38

Carl Godager Kaas

29,22


11:55:36

Daniel Marston

34,24


11:55:16

Martin Grotle Soukup

34,44

A

11:54:30

Vetle Christiansen

35,30

A

11:52:38

Tone Wigemyr

37,22

A

11:51:27

Rune Olsen

38,33


11:51:13

Felix Breitschädel

38,47


11:51:03

Ulf Brenna

38,57

A

11:50:50

Håvard Myhre

39,10


11:50:16

Lars Harald Aasheim

39,44

A

11:49:13

Eirik Lien Watterdal

40,47

A

11:49:00

Sebastian Torgersen

41,00


11:48:51

Nikoline Ekeberg Schjerve

41,09

A

11:48:02

Martin Schälli

41,58


11:47:06

Lone Brochmann

42,54

A

11:46:49

Kine Gulliksen

43,11

A

11:46:31

Raphael Ferrand

43,29


11:45:41

Thomas Schive

44,19


11:45:41

Lene Godager Kaas

44,19


11:45:08

Marte Balchen

44,52


11:44:12

Line Hagman

45,48

A

11:43:32

Simen Smestad

46,28

A

11:43:00

Monica Wigemyr

47,00

A

11:42:00

Kristian Ruud

48,00

A

11:41:52

Yngvar Christiansen

48,08

A

11:41:50

Aasne Fenne Hoksrud

48,10

A

11:41:41

Anne Marie Bleken

48,19


11:40:59

Johs Hjelmstad

49,01

A

11:40:24

Runar Bjørhovde

49,36

A

11:40:07

Truls Kvaase

49,53


11:38:55

Arne Torgersen

51,05


11:38:37

Eldar Børsum

51,23

A

11:38:22

Olav Torgersen

51,38


11:37:32

Neeme Lorits

52,28


11:37:18

Jan Erik Aalberg

52,42


11:37:02

Anniken Eriksrud Karlsen

52,58

A

11:35:43

Pål Christian Ingierd

54,17


11:34:54

Johan Brunberg

55,06


11:33:26

Ove Kristian Jødal

56,34

A

11:30:36

Jenni Hesselberg Indby

59,24


11:28:35

Halvor Jutulstad

61,25

A

11:24:41

Hege Ynn Jødal

65,19


11:23:42

Henrik Vaage

66,18

A

11:23:38

Tor Halvor Bolkesjø

66,22


11:22:41

Martin Røsholm

67,19

A

11:19:42

Lars Arnesen

70,18


11:19:37

Andreas Vaage

70,23

A

11:18:58

Odd Kletteli

71,02


11:16:20

Anne Kristin Huuse

73,40


11:10:02

Maria Montserrat Torgersen

79,58

A

11:09:05

Fredrik Fossan Waage

80,55


11:08:52

Lars Øderud Vatne

81,08


11:06:20

Toril Salomonsen

83,40


11:05:46

Johanne Øderud

84,14

A

11:04:36

Berit Herstad

85,24


11:00:07

Torunn Nordbø

89,53

A

10:51:39

Dag Espolin Johnson

98,21






11:15-11:45

Aksel Eide


N

11:15-11:45

Jonas Fenne Ingierd


N

11:15-11:45

Håkon Fenne Ingierd


N

11:15-11:45

Viktor Meland Tangen


N

11:15-11:45

Stella Kottmann Messel


N

11:15-11:45

Nora Kottmann Messel


N

11:15-11:45

Markus Hirsch


N

11:15-11:45

Jonas Hirsch


N

11:15-11:45

Ronja Heller


N

11:15-11:45

Oscar Johansen


N

11:15-11:45

Oscar Holtvedt


N

11:15-11:45

Celine Amlie Brenna


N

11:15-11:45

Martin Amlie Brenna


N

11:15-11:45

Sereina Snerthammer Wigemyr

N

11:15-11:45

Marie Hjelmstad


N





11:15-11:45

Diane Ninauve Jutulstad


C

11:15-11:45

Anna Tysse Nakkim


C





11:15-11:45

Siri Wilberg Aabel


B

11:15-11:45

Helge Kvaase


B

11:15-11:45

Inger Elisabeth Kvaase


B

11:15-11:45

Berit Herstad


B




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc