Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Ons 12 Des
kl 18:30 - 21:00
2 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
NC Fløy   G2007 avsluttning
Tor 13 Des
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy   Avsluttning GF2007
Lør 15 Des
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - FPN
NC Fløy   BSK SW og EL
Søn 16 Des
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy   BSK SW og EL
Man 17 Des
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - Anders Grohs
NC Fløy  
Tir 18 Des
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 18 Des
kl 17:30 - 20:00
HS
Admin  
Ons 19 Des
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - J2005
NC Fløy   Juleavslutning
Tor 20 Des
kl 17:30 - 19:00
avslutning innebandy V/Jeanette
Admin  
Tor 20 Des
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - J2003 håndball, spillermøte
BSK hallen   J2003 Spillermøte
Fre 28 Des
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 29 Des
kl 10:00 - 14:00
Ulrik Rød - 4 timer
NC Fløy   Håndball frokost
Tor 3 Jan 2019
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy   Foreldremøte G2007 Fotball
Man 7 Jan 2019
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin   Styremøte håndball
Ons 9 Jan 2019
kl 19:00 - 21:00
valgkom møte v/Kjersti Rønholt
Håndballmøterommet  
Ons 9 Jan 2019
kl 20:00 - 22:00
Kyrre Hansen - 2 timer
NC Fløy   Foreldremøte G2008
Man 21 Jan 2019
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Man 28 Jan 2019
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Tir 29 Jan 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball ELite
Lør 2 Feb 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 4 Feb 2019
kl 19:30 - 22:30
Årsmøte i fotballgruppa
NC Fløy  
Tir 5 Feb 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 5 Feb 2019
kl 19:30 - 22:00
Årsmøte orientering
NC Fløy  
Ons 6 Feb 2019
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte friidrett
Miljøhuset  
Lør 9 Feb 2019
kl 16:00 - 23:00
Reservert Kristine Larneng
Miljøhuset  
Man 11 Feb 2019
kl 18:00 - 21:00
*Årsmøte skigruppa
NC Fløy  
Tir 12 Feb 2019
kl 18:00 - 19:00
foreldreutvalg innebandy
Admin  
Tir 12 Feb 2019
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte innebandy
Admin  
Ons 13 Feb 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tor 14 Feb 2019
kl 17:00 - 22:00
Årsmøte håndball
NC Fløy  
Man 18 Feb 2019
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Lør 23 Feb 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 26 Feb 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 5 Mar 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 12 Mar 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 16 Mar 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 25 Mar 2019
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Tir 26 Mar 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 26 Mar 2019
kl 17:00 - 18:00
formøte årsmøte BSK
Admin  
Lør 30 Mar 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 2 Apr 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 6 Apr 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 23 Apr 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 27 Apr 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 29 Apr 2019
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Tir 30 Apr 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 4 Mai 2019
kl 08:00 - 16:00
mailekene
Miljøhuset  
Lør 4 Mai 2019
kl 08:00 - 16:00
Mailekene
Sportsplassen  
Lør 4 Mai 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 7 Mai 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 14 Mai 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 20 Mai 2019
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Tir 21 Mai 2019
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 25 Mai 2019
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 10 Jun 2019
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
Miljøhuset  
Man 10 Jun 2019
kl 16:00 - 21:00
Sorintstevne
Sportsplassen  
Tor 29 Aug 2019
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 1-14 år
Sportsplassen  
Fre 30 Aug 2019
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
Fre 30 Aug 2019
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
Lør 31 Aug 2019
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
Lør 31 Aug 2019
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
Fre 6 Sep 2019
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Fre 6 Sep 2019
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Lør 7 Sep 2019
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Lør 7 Sep 2019
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Søn 8 Sep 2019
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Søn 8 Sep 2019
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Lør 21 Sep 2019
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Miljøhuset  
Lør 21 Sep 2019
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Sportsplassen  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 16 Okt
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 16 Okt
kl 16:00 - 19:30
3 timer og 30 min. - Toril Kristoffersen
Admin  
TL -møte   Les mer  
Man 15 Okt
kl 19:30 - 21:00
fioreldremøte Heidi Kalmo
NC Fløy  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 15 Okt
kl 19:00 - 21:00
o-møte v/Eskil
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Søn 14 Okt
kl 11:30 - 17:00
FPN - 5 timer og 30 min.
Admin  
FPN teori   Les mer  
Søn 14 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 13:30 - 16:00
2 timer og 30 min. - Catinka Lorentzen
BSK hallen  
Spillermøte BSK G2006   Les mer  
Lør 13 Okt
kl 11:30 - 17:00
FPN - 5 timer og 30 min.
Admin  
FPN teori   Les mer  
Lør 13 Okt
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 13 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 12 Okt
kl 17:00 - 20:00
Reservert Anders Tostrud
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 18:30 - 20:30
Ulrik Rød - 2 timer
NC Fløy  
Foreldremøte 2013   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orienteringsgruppa   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 19:00 - 22:00
Friidrettsmøte v/Sture
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 18:30 - 20:00
Jens Naas-Bibow - 1 time og 30 min.
NC Fløy  
Foreldremøte G2009 fotball   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Nina
Admin  
J2003   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 17:00 - 22:00
5 timer - Felix Breitschädel/ Simen Wästlund
NC Fløy  
BSK Orientering arrangerer KM Natt og trenger en…   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 8 Okt
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
Admin  
KM komitemøte skigruppa   Les mer  
Man 8 Okt
kl 19:30 - 21:00
Nils-Jørgen Fimland - 1 time og 30 min.
Håndballmøterommet  
Trenermøte G2006   Les mer  
Søn 7 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 6 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 16:30 - 19:00
reservert Thomas Brunstad
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 18:00 - 21:00
møte Trond Hellerud
Admin  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
NC Fløy  
Håndball elite   Les mer  
Ons 3 Okt
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Admin  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 2 Okt
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elie   Les mer  
Tir 2 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kim david
Admin  
FPN   Les mer  
Søn 30 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Fre 28 Sep
kl 08:30 - 10:00
Holtet videregående v/Ivar Melbye
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:00 - 21:00
Friidrettsmøte v/Sture
Admin  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
BSK hallen  
J2002   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
Admin  
FU møte håndball   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Tone Hesterskog
BSK hallen  
Møte for å planlegge Minirunde IB   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 19:30 - 21:30
friidrettsmøte v/ Lars
Admin  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 19:00 - 22:00
Drop-in - 3 timer
NC Fløy  
Håndball jenter 03   Les mer  
Man 24 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Herrer elite   Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 24 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
Miljøhuset  
G07 Søndagsligaen   Les mer  
Søn 23 Sep
kl 11:00 - 17:30
FPN - 6 timer og 30 min.
Admin  
FPN   Les mer  
Søn 23 Sep
kl 10:00 - 17:30
7 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
Miljøhuset  
Søndagsligaen G2007   Les mer  
Lør 22 Sep
kl 12:00 - 18:30
6 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Innebandysamling i hele hallen   Les mer  
Lør 22 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 22 Sep
kl 08:00 - 16:00
klubbmesterskap friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 08:30 - 10:00
Holtet vid.gående skole v/Ivar Melby
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:00 - 19:00
håndballmøte Jon Gulbraar
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 19 Sep
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anders Grohs
Admin  
Tom-Eirik Skarpsno   Les mer  
Ons 19 Sep
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
Sportsplassen  
Anders Grohs   Les mer  
Ons 19 Sep
kl 15:30 - 17:00
1 time og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa møter Lise   Les mer  
Ons 19 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 19:00 - 21:00
Friidrettsmøte v/Sture
Admin  
  Les mer  
Tir 18 Sep
kl 10:00 - 12:00
gym på Sportsplassen kongshavn ved Kari Apenes
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 17 Sep
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Toril Kristoffersen
Admin  
TL møte   Les mer  
Man 17 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 16:00 - 18:00
Ulrik Rød - 2 timer
Admin  
Håndball Elite   Les mer  
Søn 16 Sep
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Hanne Beck
NC Fløy  
kick-off for G2007   Les mer  
Søn 16 Sep
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kim David
Admin  
FPN   Les mer  
Søn 16 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 12:30 - 16:30
4 timer - Ole Johnny Kristiansen
Miljøhuset  
BSK-g2003   Les mer  
Lør 15 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 15 Sep
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 14 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 14 Sep
kl 12:30 - 13:30
gym på sportsplassen holtet videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Nils-Jørgen Fimland
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 13 Sep
kl 19:00 - 20:00
1 time - Gerda Havsgård
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 12 Sep
kl 19:00 - 20:00
1 time - J2003 håndball, foreldremøte
NC Fløy  
Spillermøte   Les mer  
Ons 12 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 20:00 - 21:00
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 20:00 - 23:00
Ulrik Rød - 3 timer
Admin  
Fotball   Les mer  
Tir 11 Sep
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Jon Gulbraar
NC Fløy  
Foreldremøte Håndball G2010   Les mer  
Tir 11 Sep
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - G2007/08 Jeanette C. Solholm
BSK hallen  
Foreldremøte   Les mer  
Tir 11 Sep
kl 17:30 - 20:00
HS
Admin  
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 10:00 - 12:00
gym på Sportsplassen kongshavn ved Kari Apenes
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 11 Sep
kl 08:30 - 10:00
gym på sportsplassen holtet videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 20:00 - 21:30
1 time og 30 min. - Frode Stenvik
NC Fløy  
Foreldremøte J2006 Håndball   Les mer  
Man 10 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa KM 2019   Les mer  
Man 10 Sep
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte Håndball   Les mer  
Man 10 Sep
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Catinka Lorentzen
NC Fløy  
Foreldremøte BSK Håndball G2006   Les mer  
Man 10 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - Catinka Lorentzen
NC Fløy  
Foreldre og spillermøte G2006   Les mer  
Man 10 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 10 Sep
kl 10:30 - 11:30
Gym på sportsplassen
Sportsplassen  
Holtet videregående ved Thomas Skjærbekk   Les mer  
Søn 9 Sep
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kim David
Admin  
FPN   Les mer  
Søn 9 Sep
kl 09:45 - 16:15
6 timer og 30 min. - FPN
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 9 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 8 Sep
kl 09:45 - 16:15
6 timer og 30 min. - FPN
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 8 Sep
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 8 Sep
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 7 Sep
kl 18:00 - 21:00
3 timer - J2004
NC Fløy  
Foreldremøte J2004 fra kl.1700   Les mer  
Fre 7 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - J2004
NC Fløy  
J2004 foreldremøte   Les mer  
Fre 7 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 7 Sep
kl 12:30 - 13:30
gym på sportsplassen holtet videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 17:00 - 19:00
Ulrik Rød - 2 timer
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Ons 5 Sep
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orienteringsgruppa   Les mer  
Ons 5 Sep
kl 18:00 - 19:00
1 time - Trygve Nielsen
BSK hallen  
Møte G2003   Les mer  
Ons 5 Sep
kl 17:00 - 18:00
1 time - BSK herrer elite
Admin  
Herrer elite   Les mer  
Ons 5 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 5 Sep
kl 10:00 - 11:30
Gym Holtet videregående v/Thomas Skjærbekk
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 4 Sep
kl 19:30 - 22:00
møte Telemarksgruppa, v/Karianne Løken
Admin  
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 20:00 - 22:00
2 timer - G2005
Admin  
Foreldremøte   Les mer  
Man 3 Sep
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
Håndballmøterommet  
Styremøte fotball   Les mer  
Man 3 Sep
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 2 Sep
kl 11:00 - 15:00
4 timer - Kim David
Admin  
Fotballprogresjon Norge   Les mer  
Lør 1 Sep
kl 10:00 - 17:00
Mangekamp 11- 14 år
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 09:30 - 16:00
KM Mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 08:00 - 15:30
7 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Hjemmesamling skigruppa   Les mer  
Fre 31 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 31 Aug
kl 15:30 - 21:00
Mangekamp 11-14 år (friiidrett)
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 31 Aug
kl 08:00 - 15:00
gym Kongshavn v/Kari Apenes
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 18:00 - 21:00
styremøte innebandygruppa v/Tom Vestby
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Tor 30 Aug
kl 08:00 - 11:30
gym Kongshavn v/Kari Apenes
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Friidrettsgruppa
Admin  
Friidrett v/sture Marrot   Les mer  
Ons 29 Aug
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - SU Håndball
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 18:00 - 23:00
5 timer - Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
O-gruppa Follokarusell   Les mer  
Ons 29 Aug
kl 17:00 - 18:00
booket til o-gruppa
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 14:00 - 15:00
gym sportsplassen
Sportsplassen  
Steinerskolen   Les mer  
Tir 28 Aug
kl 21:00 - 22:00
1 time - SU håndball
Håndballmøterommet  
Sportslig møte   Les mer  
Tir 28 Aug
kl 19:30 - 20:30
1 time - SU Håndball
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 17:30 - 20:00
Au møte
Admin  
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 12:30 - 13:30
gym på sportsplassen holtet videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - G2004/2003
BSK hallen  
foreldremøte   Les mer  
Man 27 Aug
kl 17:00 - 19:00
Ulrik Rød - 2 timer
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Man 27 Aug
kl 14:00 - 15:00
gym på sportsplassen steinerskolen
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 12:00 - 19:30
7 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
Miljøhuset  
Søndagsligaen G2007   Les mer  
Søn 26 Aug
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 25 Aug
kl 12:00 - 17:00
5 timer - Stein Bjertnes
Miljøhuset  
Søndagsligaen på en lørdag   Les mer  
Lør 25 Aug
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 19:00 - 22:00
møte innebandy Tom Vestby
BSK hallen  
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 18:30 - 22:00
3 timer og 30 min. - J2006
Admin  
trenermøte   Les mer  
Ons 22 Aug
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Skigruppa KM planlegging   Les mer  
Ons 22 Aug
kl 17:00 - 22:00
5 timer - Friidrettsgruppa
Admin  
Friidrett v/Sture Marrot   Les mer  
Man 20 Aug
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 20 Aug
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Ole Johnny Kristiansen
Miljøhuset  
Spillermøte g2003   Les mer  
Ons 15 Aug
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Nina
Admin  
Trenermøte -treningstider   Les mer  
Fre 10 Aug
kl 08:00 - 17:00
BAKS
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 9 Aug
kl 08:00 - 17:00
BAKS
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 8 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - J2002
Admin  
Foreldremøte J2002   Les mer  
Ons 8 Aug
kl 08:00 - 17:00
BAKS
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 7 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
Admin  
G2010 Trenersamling   Les mer  
Tir 7 Aug
kl 08:00 - 17:00
BAKS
Bækkelagets SK  
  Les mer  
Man 6 Aug
kl 08:00 - 17:00
BAKS
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 27 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Brannkurs   Les mer  
Fre 27 Jul
kl 16:30 - 18:00
1 time og 30 min. - Sverre Akersveen
Admin  
  Les mer  
Man 16 Jul
kl 16:00 - 17:30
1 time og 30 min. - Toril Kristoffersen
Admin  
  Les mer  
Tor 5 Jul
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 4 Jul
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 3 Jul
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 2 Jul
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 27 Jun
kl 19:00 - 22:00
Friidrettsmøte v/Sture
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Jun
kl 20:00 - 23:00
hs avslutning
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 26 Jun
kl 19:30 - 22:00
resvervet miljøhuset Stein Bjertnes
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 26 Jun
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy  
VM Fest G2007 Fotball   Les mer  
Tir 26 Jun
kl 17:00 - 23:00
reservert NC fløyen til HS avslutning
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Jun
kl 17:00 - 23:00
HS m/avslutning
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Jun
kl 17:00 - 23:00
hs avslutning
Atrium  
  Les mer  
Man 25 Jun
kl 19:30 - 22:00
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 25 Jun
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Toril Kristoffersen
Admin  
TL   Les mer  
Søn 24 Jun
kl 09:30 - 16:00
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Lør 23 Jun
kl 09:30 - 16:00
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 22:00
Ulrik Rød - 4 timer
NC Fløy  
Sommeravslutning G2006   Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Hilde Østerkløft
Admin  
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Brannvernkurs NC   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Brannvernkurs NC   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:00 - 21:00
avslutning BAKS, Linnea og Rikke
Atrium  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:00 - 21:00
avslutning BAKS, Linnea og Rikke
NC Fløy  
NB: skal ha tilgang på grillene   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 17:00 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
Håndballmøterommet  
Myggstikk   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 16:15 - 16:45
30 min. - Ulrik Rød
Håndballmøterommet  
Screening   Les mer  
Tir 19 Jun
kl 17:30 - 21:00
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Brannvernkurs NC   Les mer  
Tir 19 Jun
kl 16:45 - 17:45
1 time - Nina
BSK hallen  
Jr.gutter spillermøte   Les mer  
Man 18 Jun
kl 20:00 - 22:00
styremøte innebandygruppa v/Tom Vestby
BSK hallen  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 16:00 - 21:00
5 timer - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 18 Jun
kl 09:00 - 13:30
Bekkelaget skole, v/Andreas, mob 97021870
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 17 Jun
kl 16:00 - 19:00
3 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Marcus Bjertnes   Les mer  
Søn 17 Jun
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Lør 16 Jun
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
Superweekend (fotballcamp)   Les mer  
Fre 15 Jun
kl 17:00 - 20:00
sommeravslutning J08
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 15 Jun
kl 17:00 - 21:00
sommeravslutning J08
Atrium  
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Toril Kristoffersen
Admin  
Jury - Norway cup   Les mer  
Tor 14 Jun
kl 17:00 - 22:00
Heidi Kalmo avslutning
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 09:00 - 14:00
Nordstrandskole gym
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
Admin  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
Atrium  
Kvalitetsklubb   Les mer  
Ons 13 Jun
kl 17:00 - 19:00
sommeravslutningen Ingunn Svoren
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 09:00 - 13:30
Gym Harriet
Sportsplassen  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline