Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 22:30
Ulrik Rød - 5 timer og 30 min.
NC Fløy   Engaland
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 23:30
Ulrik Rød - 6 timer og 30 min.
Admin   Engaland
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 19:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   HBE
Ons 24 Apr
kl 20:00 - 22:00
møte friidrett v/Sture
Håndballmøterommet  
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy   BSK E-Sport
Tor 25 Apr
kl 17:00 - 20:00
TL møte
Admin  
Tor 25 Apr
kl 17:45 - 20:45
3 timer - Stian Mørk
Miljøhuset   Foreldremøte innebandy 2009
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 20:00
G2003
BSK hallen  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Per Kristian Haug
Håndballmøterommet   Møte BSK Ski Hovedtrener 7-8 år
Tor 25 Apr
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Per Kristian Haug
Håndballmøterommet  
Fre 26 Apr
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
NC Fløy   G2006
Lør 27 Apr
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 27 Apr
kl 13:30 - 15:30
avslutning G2011, Kjersti Kirkeby 91641670
NC Fløy  
Søn 28 Apr
kl 10:00 - 16:30
6 timer og 30 min. - FPN
Admin  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Man 29 Apr
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Håndballmøterommet   Styremøte fotball
Tir 30 Apr
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Toril Kristoffersen
Admin   Medarrangører NC
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Jon Gulbraar
NC Fløy   Foreldremøte Håndball G2010
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy   BSK E-Sport
Fre 3 Mai
kl 17:00 - 21:00
Reservert til Oslo Skikrets, v/Tove Andersen
NC Fløy  
Lør 4 Mai
kl 08:00 - 16:00
mailekene
Miljøhuset  
Lør 4 Mai
kl 08:00 - 16:00
Mailekene
Sportsplassen  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 18:00
Reservert til Oslo Skikrets, v/Tove Andersen
NC Fløy  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 15:30
6 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Lør 4 Mai
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 18:00
Reservert til Oslo Skikrets, v/Tove Andersen
NC Fløy  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 14:00
Hildegunn - 5 timer
Admin   G2008
Man 6 Mai
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Nina
NC Fløy   Info møte Jr.gutter
Tir 7 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 7 Mai
kl 17:45 - 19:45
2 timer - Hanne Beck
NC Fløy   Foreldremøte Håndball G2007
Ons 8 Mai
kl 17:00 - 20:00
3 timer - Rannveig Sundelin
NC Fløy  
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 19:00
Ulrik Rød - 1 time
Miljøhuset   G2012
Ons 8 Mai
kl 20:30 - 22:00
Hildegunn - 1 time og 30 min.
NC Fløy   G2008
Tor 9 Mai
kl 09:00 - 11:30
reservert Nordstrand skole v/Harriet
Sportsplassen  
Tor 9 Mai
kl 16:00 - 22:00
reservert for friidrettssteve Lerøy samling
Miljøhuset  
Tor 9 Mai
kl 16:00 - 21:00
reservert for friidrettsstevne Lerøy samling
Sportsplassen  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy   BSK E-Sport
Fre 10 Mai
kl 17:00 - 23:30
6 timer og 30 min. - Nina
NC Fløy   Sommeravslutning herrer elite
Man 13 Mai
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet   Styremøte håndball
Man 13 Mai
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Line Hagman
Admin   Styremøte orientering
Tir 14 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tor 16 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy   BSK E-Sport
Lør 18 Mai
kl 09:00 - 15:30
6 timer og 30 min. - Orienteringsgruppa v/ Pål Christian Ingierd
NC Fløy   Rekruttsamling
Man 20 Mai
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa styret
Tir 21 Mai
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 22:00
AU
Admin  
Tor 23 Mai
kl 11:00 - 14:00
3 timer - Kristine Lunde
Sportsplassen   2. trinn på Bekkelaget skole skal ha idrettsdag.
Tor 23 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy   BSK E-Sport
Lør 25 Mai
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 27 Mai
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Admin   Styremøte fotballen
Tor 30 Mai
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Aleksander Nilsen
NC Fløy   BSK E-Sport
Lør 1 Jun
kl 15:00 - 21:00
Fotballarr. Luis
NC Fløy  
Man 3 Jun
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin   Styremøte håndball
Tor 6 Jun
kl 09:00 - 13:30
friidrettsdag Nordstrand skole
Sportsplassen  
Fre 7 Jun
kl 09:00 - 13:30
friidrettsdag Nordstrand skole
Sportsplassen  
Man 10 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sorintstevne
Sportsplassen  
Man 10 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
Miljøhuset  
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 22:00
HS
Admin  
Man 17 Jun
kl 09:00 - 13:30
friidrettsdag Nordstrand skole
Sportsplassen  
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 22:00
au
Admin  
Man 24 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset   Kurs brannvern NC
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset   Kurs brannvern NC
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 22:00
reservert HS
NC Fløy  
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 22:00
Reservert HS
Admin  
Ons 26 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset   Kurs brannvern NC
Tor 27 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset   Kurs brannvern NC
Fre 28 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset   Kurs brannvern NC
Fre 26 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset   Kurs brannvern NC
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 1-14 år
Sportsplassen  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
Fre 6 Sep
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Fre 6 Sep
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Søn 8 Sep
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
Søn 8 Sep
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
Lør 21 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Sportsplassen  
Lør 21 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Miljøhuset  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 27 Feb
kl 19:00 - 21:30
møte friidrett
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 18:30 - 19:30
Ulrik Rød - 1 time
Admin  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
1 time - vegard berentsen
Håndballmøterommet  
Trenermøte/lagledermøte gutter 2011   Les mer  
Tir 26 Feb
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 25 Feb
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
Admin  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 17:00 - 19:00
foreldremøte v/Katharina Gjeruldsen
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Lør 23 Feb
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Lør 23 Feb
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 19 Feb
kl 17:00 - 22:00
AU
Admin  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Søn 17 Feb
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Lør 16 Feb
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Tor 14 Feb
kl 17:00 - 22:00
Årsmøte håndball
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 13 Feb
kl 20:30 - 23:00
Ulrik Rød - 2 timer og 30 min.
Admin  
Sosialt Jr   Les mer  
Ons 13 Feb
kl 19:00 - 21:00
Ulrik Rød - 2 timer
NC Fløy  
Mental treningsforedrag   Les mer  
Ons 13 Feb
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 12 Feb
kl 21:00 - 23:00
2 timer - Anders Grohs
Admin  
Champions League. United - PSG. BSK Fotball G16.   Les mer  
Tir 12 Feb
kl 20:15 - 22:15
2 timer - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 12 Feb
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - J2009
NC Fløy  
Foreldremøte J2009 HB   Les mer  
Tir 12 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte innebandy
Admin  
  Les mer  
Tir 12 Feb
kl 18:00 - 19:00
foreldreutvalg innebandy
Admin  
  Les mer  
Tir 12 Feb
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
Håndballmøterommet  
Valgkomite / håndballstyret   Les mer  
Tir 12 Feb
kl 18:00 - 20:00
2 timer - J18/D3
BSK hallen  
Oppstartsmøte   Les mer  
Man 11 Feb
kl 18:00 - 21:00
*Årsmøte skigruppa
NC Fløy  
  Les mer  
Man 11 Feb
kl 18:00 - 22:00
Nina - 4 timer
Admin  
Styremøte hb   Les mer  
Søn 10 Feb
kl 16:00 - 19:00
Tord - 3 timer
NC Fløy  
Ski   Les mer  
Søn 10 Feb
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
Superweekend   Les mer  
Lør 9 Feb
kl 16:00 - 23:00
Reservert Kristine Larneng
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 9 Feb
kl 10:00 - 14:00
4 timer - Mats Tvedt
Admin  
  Les mer  
Lør 9 Feb
kl 09:30 - 16:00
FPN - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
Superweekend   Les mer  
Tor 7 Feb
kl 18:00 - 20:00
Møte hederskomite v/Erik Borglin
Admin  
  Les mer  
Tor 7 Feb
kl 17:00 - 18:00
NC råd
Admin  
  Les mer  
Ons 6 Feb
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Nina
BSK hallen  
Dommermøte   Les mer  
Ons 6 Feb
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 5 Feb
kl 19:30 - 22:00
Årsmøte orientering
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 5 Feb
kl 19:00 - 21:00
møte valgkom v/Kjersti Rønholt
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 5 Feb
kl 17:00 - 21:00
reservert Tord
Admin  
  Les mer  
Tir 5 Feb
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 4 Feb
kl 20:30 - 22:00
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Sportslig møte   Les mer  
Man 4 Feb
kl 19:30 - 22:30
Årsmøte i fotballgruppa
NC Fløy  
  Les mer  
Man 4 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte turlangrenn
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
1 time - J2002
BSK hallen  
Trenermøte J2002   Les mer  
Man 4 Feb
kl 18:00 - 19:30
innebandy møte Jeanette
Admin  
  Les mer  
Man 4 Feb
kl 18:00 - 21:30
Ulrik Rød - 3 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
Fotballstyret   Les mer  
Man 4 Feb
kl 17:00 - 19:00
sammenkomst J08
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 2 Feb
kl 09:30 - 10:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tor 31 Jan
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Frode Stenvik
NC Fløy  
Foreldremøte J06 Håndball   Les mer  
Ons 30 Jan
kl 19:00 - 22:00
Friidrettsmøte v/Sture
Admin  
  Les mer  
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 19:00
1 time - G18
Håndballmøterommet  
Spillersamtale   Les mer  
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 18:30
30 min. - Simen Føyen
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 29 Jan
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball ELite   Les mer  
Man 28 Jan
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Man 28 Jan
kl 18:30 - 19:30
Ulrik Rød - 1 time
Lille-admin  
  Les mer  
Man 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte HB   Les mer  
Man 28 Jan
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Søn 27 Jan
kl 11:00 - 16:00
FPN - 5 timer
Admin  
FPN   Les mer  
Lør 26 Jan
kl 14:00 - 20:30
6 timer og 30 min. - G2004 spillermøte HB
NC Fløy  
Spillermøte HB G2004   Les mer  
Fre 25 Jan
kl 18:00 - 22:00
møte skigruppa v/Harald Bø
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 22:00
møte skigruppa v/Harald Bø
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 22:00
møte skigruppa v/Harald Bø
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 23 Jan
kl 17:00 - 20:00
Ulrik Rød - 3 timer
Håndballmøterommet  
Årgangsmøter   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 17:00 - 19:30
Ulrik Rød - 2 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
Årgangsmøter   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 17:00 - 22:00
AU
Admin  
  Les mer  
Man 21 Jan
kl 19:30 - 21:30
Ulrik Rød - 2 timer
Håndballmøterommet  
Fotballstyret   Les mer  
Man 21 Jan
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa styret   Les mer  
Man 21 Jan
kl 17:15 - 19:45
2 timer og 30 min. - Vegard Berentsen
NC Fløy  
J2006   Les mer  
Man 21 Jan
kl 17:00 - 19:30
Ulrik Rød - 2 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
Årgangsmøte   Les mer  
Man 21 Jan
kl 17:00 - 18:30
1 time og 30 min. - Tom Arild Vestby
Lille-admin  
  Les mer  
Søn 20 Jan
kl 11:00 - 16:00
FPN - 5 timer
Admin  
FPN   Les mer  
Tor 17 Jan
kl 17:00 - 19:00
Ulrik Rød - 2 timer
Admin  
Møter med J2001 og G/J2013   Les mer  
Tir 15 Jan
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Man 14 Jan
kl 18:00 - 21:00
sosialarr. v/Vegard Berntsen
NC Fløy  
  Les mer  
Man 14 Jan
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
NC Fløy  
G2006 spillermøte   Les mer  
Søn 13 Jan
kl 11:00 - 16:00
FPN - 5 timer
Admin  
FPN   Les mer  
Tor 10 Jan
kl 17:30 - 20:30
3 timer - Nina
BSK hallen  
Trenerseminar, sportsligmøte   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 20:00 - 22:00
Kyrre Hansen - 2 timer
NC Fløy  
Foreldremøte G2008   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte O-gruppa   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 19:00 - 21:30
Friidrettsmøte v/Sture
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 9 Jan
kl 19:00 - 21:00
valgkom møte v/Kjersti Rønholt
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 9 Jan
kl 15:30 - 17:30
2 timer - Nina
Admin  
Spillersamtale Elite   Les mer  
Man 7 Jan
kl 20:30 - 21:00
FPN - 30 min.
Håndballmøterommet  
FPN   Les mer  
Man 7 Jan
kl 20:00 - 22:00
skimøte v/Morten
NC Fløy  
  Les mer  
Man 7 Jan
kl 19:00 - 20:30
FPN - 1 time og 30 min.
Håndballmøterommet  
FPN   Les mer  
Man 7 Jan
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 7 Jan
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Hanne Beck
Lille-admin  
Trenermøte G2007   Les mer  
Søn 6 Jan
kl 11:00 - 16:00
FPN - 5 timer
Admin  
FPN   Les mer  
Tor 3 Jan
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Foreldremøte G2007 Fotball   Les mer  
Lør 29 Des 2018
kl 10:00 - 14:00
Ulrik Rød - 4 timer
NC Fløy  
Håndball frokost   Les mer  
Fre 28 Des 2018
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 21 Des 2018
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
NC Fløy  
G2006 fotball   Les mer  
Tor 20 Des 2018
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - J2003 håndball, spillermøte
BSK hallen  
J2003 Spillermøte   Les mer  
Tor 20 Des 2018
kl 17:30 - 19:00
avslutning innebandy V/Jeanette
Admin  
  Les mer  
Ons 19 Des 2018
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - J2006
BSK hallen  
Trenermøte   Les mer  
Ons 19 Des 2018
kl 17:30 - 20:00
2 timer og 30 min. - J2005
NC Fløy  
Juleavslutning   Les mer  
Tir 18 Des 2018
kl 18:30 - 20:30
orienteringsmøte v/Eskil
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 18 Des 2018
kl 17:30 - 20:00
HS
Admin  
  Les mer  
Tir 18 Des 2018
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 17 Des 2018
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - Anders Grohs
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 16 Des 2018
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
BSK SW og EL   Les mer  
Søn 16 Des 2018
kl 09:00 - 16:30
7 timer og 30 min. - Ulrik Rød
Admin  
  Les mer  
Lør 15 Des 2018
kl 09:30 - 16:00
6 timer og 30 min. - FPN
NC Fløy  
BSK SW og EL   Les mer  
Tor 13 Des 2018
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Avsluttning GF2007   Les mer  
Tor 13 Des 2018
kl 17:30 - 18:30
1 time - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 12 Des 2018
kl 18:30 - 21:00
2 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
NC Fløy  
G2007 avsluttning   Les mer  
Tir 11 Des 2018
kl 20:00 - 22:00
skiavslutning Tord
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 11 Des 2018
kl 18:00 - 20:00
ekstraordinær generalforsamling
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 11 Des 2018
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
Admin  
Fotballmøte   Les mer  
Man 10 Des 2018
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Man 10 Des 2018
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
NC Fløy  
Styremøte O-gruppa   Les mer  
Man 10 Des 2018
kl 18:30 - 21:30
Ulrik Rød - 3 timer
Lille-admin  
Fotballstyret   Les mer  
Man 10 Des 2018
kl 18:00 - 19:00
Ulrik Rød - 1 time
Admin  
  Les mer  
Man 10 Des 2018
kl 18:00 - 21:30
Nina - 3 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
styremøte håndball   Les mer  
Søn 9 Des 2018
kl 10:00 - 16:30
FPN - 6 timer og 30 min.
Admin  
FPN   Les mer  
Søn 9 Des 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 9 Des 2018
kl 09:00 - 20:00
møte innebandy
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 8 Des 2018
kl 10:00 - 11:00
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 8 Des 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Tor 6 Des 2018
kl 17:00 - 19:00
Ulrik Rød - 2 timer
Miljøhuset  
G/J 2013   Les mer  
Ons 5 Des 2018
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
  Les mer  
Ons 5 Des 2018
kl 18:00 - 19:00
1 time - Trygve Nielsen
BSK hallen  
Spillermøte G2003   Les mer  
Ons 5 Des 2018
kl 17:00 - 17:30
Ulrik Rød - 30 min.
Admin  
HBE   Les mer  
Ons 5 Des 2018
kl 17:00 - 19:30
Ulrik Rød - 2 timer og 30 min.
NC Fløy  
HBE   Les mer  
Ons 5 Des 2018
kl 16:00 - 18:00
2 timer - Hanne Beck
BSK hallen  
Møte for G2007   Les mer  
Tir 4 Des 2018
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars Ytterhaug
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 4 Des 2018
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 3 Des 2018
kl 20:00 - 22:00
Morten Skjørtvedt
Admin  
  Les mer  
Søn 2 Des 2018
kl 10:00 - 16:30
FPN - 6 timer og 30 min.
Admin  
FPN   Les mer  
Ons 28 Nov 2018
kl 18:45 - 21:45
3 timer - Fredrik Grohs
NC Fløy  
Spillermøte G05 fotball   Les mer  
Ons 28 Nov 2018
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Simen Skogstad
Admin  
Møte medarragører NC   Les mer  
Ons 28 Nov 2018
kl 17:00 - 18:30
1 time og 30 min. - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 27 Nov 2018
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Lars Ytterhaug
Miljøhuset  
Friidrett   Les mer  
Tir 27 Nov 2018
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 26 Nov 2018
kl 18:30 - 21:30
Friidrettsmøte v/Sture
Admin  
  Les mer  
Man 26 Nov 2018
kl 18:30 - 22:00
3 timer og 30 min. - Fotball G2010
NC Fløy  
sosial samling   Les mer  
Søn 25 Nov 2018
kl 11:00 - 16:30
FPN - 5 timer og 30 min.
Admin  
FPN   Les mer  
Lør 24 Nov 2018
kl 16:30 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
NC Fløy  
Dommerkurs   Les mer  
Lør 24 Nov 2018
kl 16:30 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
BSK hallen  
Dommerkurs   Les mer  
Lør 24 Nov 2018
kl 09:00 - 16:30
Ulrik Rød - 7 timer og 30 min.
BSK hallen  
Dommerkurs   Les mer  
Lør 24 Nov 2018
kl 09:00 - 16:30
Ulrik Rød - 7 timer og 30 min.
NC Fløy  
Dommerkurs   Les mer  
Tor 22 Nov 2018
kl 19:30 - 22:00
Jon Anders Hægh - 2 timer og 30 min.
BSK hallen  
J02   Les mer  
Tor 22 Nov 2018
kl 19:00 - 21:00
møte G02 håndball
Admin  
  Les mer  
Ons 21 Nov 2018
kl 20:00 - 22:00
Ulrik Rød - 2 timer
Håndballmøterommet  
G2008 - Kyrre Hansen   Les mer  
Ons 21 Nov 2018
kl 19:00 - 21:00
G02 håndball
Admin  
  Les mer  
Ons 21 Nov 2018
kl 18:00 - 19:00
innebandy møte
Bækkelagets SK  
  Les mer  
Ons 21 Nov 2018
kl 18:00 - 19:00
innebandy møte Jeanette
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 21 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
valgkom møte v/Kjersti Rønholt
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 21 Nov 2018
kl 17:00 - 19:00
Ulrik Rød - 2 timer
Miljøhuset  
G2012   Les mer  
Tir 20 Nov 2018
kl 18:30 - 21:00
Ulrik Rød - 2 timer og 30 min.
NC Fløy  
Håndball - Eirik Øiestad   Les mer  
Tir 20 Nov 2018
kl 17:00 - 18:00
1 time - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 19 Nov 2018
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Styremøte skigruppa   Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 18 Nov 2018
kl 09:00 - 16:30
7 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 17 Nov 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 17 Nov 2018
kl 09:00 - 16:30
7 timer og 30 min. - Fotballprogresjon Norge
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 16 Nov 2018
kl 18:30 - 23:00
Reservert BAKS
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 16 Nov 2018
kl 17:30 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tor 15 Nov 2018
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Styremøte Håndball
Admin  
  Les mer  
Ons 14 Nov 2018
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orienteringsgruppa   Les mer  
Ons 14 Nov 2018
kl 18:30 - 21:30
Ulrik Rød - 3 timer
NC Fløy  
Trenermøte fotball   Les mer  
Ons 14 Nov 2018
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Håndballmøterommet  
Styremøte håndball   Les mer  
Ons 14 Nov 2018
kl 18:00 - 19:00
1 time - Gerda Havsgård
BSK hallen  
Møte med trenere   Les mer  
Tir 13 Nov 2018
kl 17:30 - 20:00
HS
Admin  
  Les mer  
Tir 13 Nov 2018
kl 17:00 - 17:30
reservert Ulrik
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 13 Nov 2018
kl 16:30 - 17:30
reservert Øystein
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 13 Nov 2018
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 12 Nov 2018
kl 19:30 - 22:00
2 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Styremøte innebandy   Les mer  
Man 12 Nov 2018
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 12 Nov 2018
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Håndballmøterommet  
Fotballstyret   Les mer  
Man 12 Nov 2018
kl 18:00 - 20:00
Nils-Jørgen Fimland - 2 timer
NC Fløy  
Foreldremøte G2006   Les mer  
Søn 11 Nov 2018
kl 17:00 - 19:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 11 Nov 2018
kl 14:30 - 17:00
2 timer og 30 min. - Ole Johnny Kristiansen
NC Fløy  
Spillermøte   Les mer  
Søn 11 Nov 2018
kl 11:30 - 16:30
FPN - 5 timer
Admin  
FPN   Les mer  
Tor 8 Nov 2018
kl 20:00 - 22:00
friidrettsmøte v/ Lars
Admin  
  Les mer  
Ons 7 Nov 2018
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Ons 7 Nov 2018
kl 18:00 - 19:00
1 time - Gerda Havsgård
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 7 Nov 2018
kl 17:00 - 18:30
Ulrik Rød - 1 time og 30 min.
Admin  
Håndball Elite   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 19:00 - 20:30
FPN - 1 time og 30 min.
Håndballmøterommet  
FPN   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Ina Fischer
NC Fløy  
Sosial kveld for fotball jenter 2010   Les mer  
Tir 6 Nov 2018
kl 16:30 - 17:30
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Man 5 Nov 2018
kl 20:00 - 22:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 5 Nov 2018
kl 17:30 - 18:30
1 time - Tom Arild Vestby
Admin  
Trener/lagledermøte innebandy   Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 16:00 - 18:00
Jens Naas-Bibow - 2 timer
NC Fløy  
  Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 11:00 - 16:30
FPN - 5 timer og 30 min.
Håndballmøterommet  
FPN   Les mer  
Søn 4 Nov 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
NC Fløy  
  Les mer  
Lør 3 Nov 2018
kl 16:00 - 23:30
7 timer og 30 min. - BSK Alag
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 3 Nov 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 3 Nov 2018
kl 09:00 - 11:00
Ulrik Rød - 2 timer
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tor 1 Nov 2018
kl 14:00 - 17:00
reservert av Sture
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 31 Okt 2018
kl 19:00 - 21:00
Friidrettsmøte v/Sture
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 31 Okt 2018
kl 18:00 - 21:00
Ulrik Rød - 3 timer
Admin  
  Les mer  
Ons 31 Okt 2018
kl 17:00 - 22:00
5 timer - Ole Johnny Kristiansen
Miljøhuset  
Foreldremøte g2003-fotball   Les mer  
Tir 30 Okt 2018
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Gerda Havsgård
BSK hallen  
Møter   Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin  
Styremøte håndball   Les mer  
Man 29 Okt 2018
kl 16:30 - 17:30
Roklubben v/Eva
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 28 Okt 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 09:30 - 16:00
Fotballprogresjon Norge - 6 timer og 30 min.
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 27 Okt 2018
kl 08:00 - 15:30
7 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Hjemmesamling skigruppa   Les mer  
Fre 26 Okt 2018
kl 17:30 - 22:00
avslutning fotball v/Fredrik Hægermark
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 25 Okt 2018
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Victor Olivares
Admin  
Møte G2007   Les mer  
Levert av IdrettenOnline