Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 20 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 20 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 17:00 - 22:00
Anders Grohs - 5 timer
$item.username  
Fotball - Trenersamling   Les mer  
Sat 19 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:00 - 19:00
Anders Grohs - 1 time
$item.username  
G2011 - Trenermøte   Les mer  
Sat 29 Aug
kl 10:00 - 15:00
KM Jon Olav Viste
Miljøhuset  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
skigruppa møte v/Jill Jahrmann
Miljøhuset  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
Jon Olav Viste - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:00 - 21:00
miljøhuset orienterings sprint
Miljøhuset  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:00 - 21:30
3 timer og 30 min. - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway cup 2020   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway cup 2020   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Lars Grimsgaard
$item.username  
Brannvernkurs Norway Cup 2020   Les mer  
Mon 8 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
$item.username  
  Les mer  
Sun 3 May
kl 09:00 - 11:00
Ekebergstafetten
$item.username  
  Les mer  
Sat 2 May
kl 09:00 - 11:00
Mai lekene
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Mar
kl 18:00 - 22:00
Hildegunn - 4 timer
$item.username  
G2008 fotball   Les mer  
Levert av IdrettenOnline